Hampton-by-Hilton-Gdansk-Old-Town-front

VHM Hotel Management operatorem Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

Hampton by Hilton Gdansk Old Town zostanie otwarty w 2017 roku

13 maja 2015 – Sieć Hilton Worldwide osiągnęła porozumienie w kwestii budowy nowego hotelu kategorii ekonomicznej Hampton by Hilton w Gdańsku. Otwarcie Hampton by Hilton Gdansk Old Town planowane jest na 2017 rok. Obiekt będzie działać na podstawie umowy franczyzowej pomiędzy siecią Hilton Worldwide a spółką VHM Hotel Management Sp. z.o.o. Hampton by Hilton Gdansk Old Town będzie trzecim obiektem sieci Hilton Worldwide 
w Gdańsku, obok Hilton Gdansk i Hampton by Hilton Gdansk Airport.

Nowy hotel usytuowany będzie w samym centrum Gdańska, niecały kilometr od dworca głównego, w jego pobliżu znajduje też się słynny XIII-wieczny Długi Targ oraz Kościół Mariacki. 154 pokoje gościnne Hampton by Hilton Gdansk Old Town będą częścią większego obiektu usługowego. W budynku, poza hotelem, będą znajdowały się również sklepy oraz przestrzeń do odpoczynku i rekreacji, a to wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiego Starego Miasta.

Hampton-by-Hilton-Gdansk-Old-Town-front

Patrick Fitzgibbon wiceprezes do spraw rozwoju w regionie Europy i Afryki, Hilton Worldwide, tak skomentował plany budowy nowego hotelu – W ostatnich latach Gdańsk czerpał korzyści z rozwoju turystyki do Polski, w 2014 roku miejski port lotniczy odnotował wzrost liczby pasażerów przylatujących do kraju o 15%. Jestem przekonany, że Hampton by Hilton Gdansk Old Town będzie stanowił idealne uzupełnienie naszej dotychczasowej oferty, a gościom pozwoli nie tylko odkryć uroki tego średniowiecznego miasta, ale także doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery sieci Hampton by Hilton, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością w Europie Centralnej.

Phil Cordell dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton dodał: – Sieć Hampton by Hilton na chwilę obecną może pochwalić się ponad 10 hotelami na terenie Polski, które już działają lub są w budowie. Największe polskie miasta, które dodatkowo charakteryzują się bogatym dziedzictwem historycznym, są dla nas atrakcyjnym gruntem pod inwestycje, w szczególności dla ekonomicznych marek z naszego portfolio. Nie możemy doczekać się momentu, gdy przywitamy pierwszych gości w naszym nowym hotelu, umiejscowionego w samym centrum Gdańska.

Andrzej Wójcik, dyrektor spółki VHM Hotel Management sp. z o. o., podkreślił wyjątkową lokalizację inwestycji: Jesteśmy dumni z faktu, że Hilton Gdansk Old Town będzie mieścił się 
w samym centrum miasta, które łączy historię z nowoczesnością.

Hampton-by-Hilton-Gdansk-Old-Town-Widok-z-Piwnej
Hampton-by-Hilton-Gdansk-Old-Town-Widok-z-Piwnej

Biorąc pod uwagę wyjątkową lokalizację i charakter obiektu, a także obecne trendy panujące na rynku nieruchomości, jesteśmy przekonani, że Hilton Gdansk Old Town pozwoli nam na jak najlepsze wykorzystanie potencjału tej nieruchomości i tym samym zapewni jej komercyjny sukces – powiedział Marcin Juszczyk, dyrektor inwestycyjny i członek zarządu Capital Park S.A., spółki będącej właścicielem projektu.

Hampton-by-Hilton-Gdansk-Old-Town-Widok-z-Dlugiej
Hampton-by-Hilton-Gdansk-Old-Town-Widok-z-Dlugiej

Sieć Hampton by Hilton posiada w swoim portfolio ponad 2000 hoteli z kategorii ekonomicznej, oferując gościom komfort wypoczynku i niezapomniane wrażenia z pobytu, poparte gwarancją 100% satysfakcji. Dodatkowo każdy hotel Hampton by Hilton oferuje bezpłatne, gorące śniadanie i dostęp do szerokopasmowego Internetu Wi-Fi.

Więcej o hotelach Hampton by Hilton można znaleźć na stronach:
www.hampton.com 
i www.news.hampton.com.

MATERIAŁY DO POBRANIA

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum