radison-hotel-ustronie-morskie

Radisson Hotel Group rozszerza swoją obecność na wybrzeżu Bałtyku

Radisson Hotel Group ogłasza podpisanie umowy na realizację Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie. Tym nowym projektem grupa odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości hotele w krajowych miejscowościach wypoczynkowych. Będzie to 23. obiekt grupy w Polsce i ósmy ośrodek wypoczynkowy, umacniający pozycję Radisson Hotel Group jako wiodącego międzynarodowego operatora ośrodków wypoczynkowych w kraju.

Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie zostanie otwarty w 2025 roku i będzie posiadał 187 apartamentów z obsługą o powierzchni do 67m² oraz 89 pokoi gościnnych lub studiów. Wiele apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny, a większość pokoi będzie z widokiem na Morze Bałtyckie. W hotelu znajdzie się restauracja całodzienna z tarasem zewnętrznym i bar. Do dyspozycji gości jest duże SPA, centrum odnowy biologicznej i fitness oraz pokój gier. Na potrzeby spotkań i imprez w obiekcie będą trzy sale konferencyjne, które będzie można połączyć w jedną dużą przestrzeń konferencyjną o powierzchni 276 m².

Ustronie Morskie to nadmorski kurort w województwie zachodniopomorskim w pobliżu Kołobrzegu, poszukiwane miejsce wypoczynku na plaży przez krajowych i zagranicznych podróżnych. Do miejscowości można łatwo dojechać samochodem, który będzie można pozostawić na dużym parkingu hotelowym.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia naszej koncepcji Radisson serviced- apartment w Polsce wraz z Hastenverd Group i VHM Hotel Management. Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie jest przeznaczony dla rodzin i par, które szukają komfortu domowego podczas podróży. Projekt jest uzupełnieniem naszej obecności na wybrzeżu Bałtyku i wzmacnia naszą pozycję w segmencie hoteli wypoczynkowych w Polsce” – mówi Valerie Schuermans, Vice President Business Development, Radisson Hotel Group. „Z siedmioma hotelami i prawie 1.800 pokojami, Radisson Hotel Group jest wiodącą międzynarodową firmą hotelarską na polskim rynku rekreacyjnym, z obecnością w kluczowych destynacjach, takich jak między innymi: Sopot, Zakopane, Szklarska Poręba i Kołobrzeg.”

Wojciech Popis, Wiceprezes VHM Hotel Management, operatora hotelu, dodaje: „Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Valerie Schuermans z Radisson Hotel Group oraz z Krzysztofem Sobierajem i Przemysławem Rakiem, którzy reprezentują Hastenverd Group, przy tworzeniu Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie. Czujemy się idealnie przygotowani do dalszego rozwoju koncepcji hoteli resortowych Radisson z domieszką słynnej polskiej gościnności.”

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum