hbh gdansk old town award of Excellence 2021

Hampton by Hilton Gdańsk Old Town uhonorowany nagrodą Hilton Award of Excellence

Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że sieć Hilton uhonorowała hotel Hampton by Hilton Gdańsk Old Town nagrodą Hilton Award of Excellence. Nagroda Hilton Award of Excellence stanowi jedno z trzech rocznych wyróżnień sieci zaraz obok Connie Award  oraz Conrad Achievement Award.

hbh gdansk old town award of Excellence 2021

Hilton Award of Excellence wyróżnia jedynie 5% obiektów Hampton by Hilton, które dostarczają doskonałej jakości produkt i usługi, poparte uznaniem w oczach Gości, a dodatkowo aktywnie realizują działania w ramach polityki odpowiedzialności społecznej sieci.

Nagrodzone hotele stanowią najlepsze przykłady hotelarstwa na światowym poziomie i konsekwentnie realizują wizję założyciela sieci Hilton – Conrada Hiltona: „to fill the earth with the light and warmth of hospitality”
 
Jesteśmy niezmiernie dumni, że zarządzany przez nas obiekt trafił do absolutnej czołówki najlepszych hoteli Hampton by Hilton w regionie EMEA.

hbh gdansk old town award of excellence 2021

O tym jakie znaczenie ma uzyskanie tak prestiżowej nagrody sieciowej, poniżej przedstawiciele Zarządu VHM Hotel Management oraz Dyrektor Generalny Hampton by Hilton Gdańsk Old Town:
 
Wojciech Popis – Otrzymana z rąk sieci Hilton nagroda stanowi dla nas najwyższej rangi uznanie, tym bardziej, że obiekt jest na rynku niespełna 4 lata i jest pierwszym w portfolio VHM Hotel Management.
Dzięki takim wyróżnieniom wiemy, że przyjęta przez nas strategia zarządzania w hotelarstwie jest właściwa i może śmiało wyznaczać standardy i kierunki rozwoju dla pozostałych obiektów naszego portfolio. Co więcej, sukcesy jakie odnoszą obiekty w naszym portfolio wpływają również na umocnienie wizerunku VHM Hotel Management jako profesjonalisty w zarządzaniu hotelami. Jest to dla nas niezwykle ważne zarówno w komunikacji z pracownikami, inwestorami, ale również z siecią Hilton, z którą stale rozwijamy współpracę o nowe obiekty Hilton w Polsce.
 
Mariusz Kubala – Sieć Hilton jest absolutnym liderem rynku hotelarskiego i od przeszło stu lat wytycza standardy branżowe. To wielki zaszczyt, że spośród wielu wspaniałych hoteli w regionie EMEA, to właśnie zarządzany przez nas Hampton został nagrodzony. Obiekt powierzony w odpowiednie ręce szybko stał się liderem na rynku co nie pozostało niezauważone przez sieć – i to jest wielki ukłon w stronę całego Zespołu Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, który tego dokonał. Stworzenie przyjaznego środowiska pracy z możliwością rozwoju pracowników procentuje dzisiaj wielkim zaangażowaniem naszych Zespołów na każdym szczeblu zatrudnienia. Cieszymy się, że nasi Pracownicy przez trudne 2 lata pandemii nie stracili zapału do niesienia najwyższej klasy „hospitality”.
 
Daniel Danielewicz: Dziękuję Całemu Mojemu Zespołowi i jestem Im wdzięczny ponieważ nagroda, którą otrzymaliśmy to ocena Ich codziennej pracy wyrażana w ankietach wypełnianych przez naszych Gości. 

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum