Polska konkurencja dla operatorów hotelowych

Vision Hotel Management. Polska konkurencja dla operatorów hotelowych.

źródło: Horecanet.pl

Nowa firma Vision Hotel Management, spółka córka PUHIT S.A., została powołana do życia ze względu na pojawiającą się na rynku potrzebę funkcjonowania podmiotów zarządczych, przygotowanych do profesjonalnego zarządzania obiektami hotelowymi, działającymi pod międzynarodowymi markami.

Pierwsze kroki firmy PUHIT w tym kierunku można już było zauważyć w 2011 roku, kiedy to trzy obiekty z portfolio firmy zostało „oflagowanych“ marką Best Western – 2 w Warszawie: „Felix“ i „Portos“ oraz 1 w Krakowie – „Best Western Old Town“. Te działania objęły swoim zasięgiem jak na razie hotele własne.

Kolejny krok – poprzez nowopowstałą Vision Hotel Management – obejmuje zarówno podpisywanie umów na zarządzanie, jak również umów na najem świetnie zlokalizowanych obiektów hotelowych, dla których firma jest gotowa pozyskać międzynarodową markę. Oznacza to pełną elastyczność, pozwalającą na wykorzystanie pojawiających się na rynku możliwości, z adekwatnym do danego projektu rozwiązaniem. Ta w pełni polska spółka, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zatrudniająca zaangażowany i profesjonalny, znający polski rynek personel, może już teraz stanowić świetną alternatywę dla międzynarodowych operatorów hotelowych. Prezesem zarządu spółki Vision Hotel Management został Andrzej Wójcik, wiceprezes zarządu PUHIT.

Spółka PUHIT jest właścicielem marki Start hotel, która funkcjonuje na polskim rynku od 2004 r. Sieć zrzesza hotele ekonomiczne, działające na terenie całej Polski, jak również należące do PUHIT SA hotele warszawskie oraz krakowskie. Te ostatnie firma kupiła w połowie 2008 roku i od tej pory systematycznie podwyższa ich standard. Łącznie firma PUHIT SA na rynku warszawskim i krakowskim posiada 10 obiektów hotelarskich, w których oferuje 4 tys. miejsc noclegowych. Firma zarządza również ośmioma budynkami biurowymi w Warszawie o łącznej powierzchni 20 tys. mkw.

vision hotel management

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum