Vision Hotel Management: aktywacja zarządcy hoteli

źródło: www.e-hotelarstwo.com

Vision Hotel Management to nowa na rynku hotelowym spółka należąca do sieci PUHIT SA. której zadaniem jest zarządzanie hotelami funkcjonującymi w ramach międzynarodowych sieci. Proces zarządzania będzie prowadzony we współpracy z inwestorami oraz developerami, którzy zdecydują się na zaangażowanie w budowę takich obiektów.
Pomimo krótkiej działalności firma prowadzi już pierwsze negocjacje.

Vision Hotel Management

W zasadzie, Vision Hotel Management Sp. z o.o. nie jest nowym podmiotem, bo spółka została zarejestrowana jeszcze w roku 2004, jednak PUHIT postanowił ją aktywować, by usprawnić zarządzanie obiektami hotelowymi.

Spółka PUHIT SA powstała w roku 2007 z przekształcenia dawnego przedsiębiorstwa państwowego zajmującego się prowadzeniem hoteli robotniczych. Spółka prowadzi obecnie 7 hoteli (4 w Warszawie 3 w Krakowie) oferujących łącznie ponad 1.1 tys. pokoi, z których 3 działają pod marką Best Western. Poza hotelami PUHIT posiada 3 hostele w Warszawie (niespełna 400 pokoi) oraz centrum konferencyjno-rekreacyjne nad Zalewem Zegrzyńskim z 69 pokojami. PUHIT jest również właścicielem marki hoteli Start Hotel tworzących porozumienie marketingowe, nieruchomości w stolicy, m.in. obiektów biurowych. W listopadzie 2010 roku PUHIT zawarł umowę z Ministrem Skarbu w sprawie zakupu 85 proc. udziałów Białostockiego Przedsiębiorstwa Usług Socjalnych sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, za cenę 15.1 min zł.

Najbliższe plany inwestycyjne PUHIT S A. zakładają dalszą modernizację należących do niej obiektów m.in. Start Hotel Atos i Start Hotel Aramis oraz Centrum Konferencyjnego Promenada. Wcześniej spółka informowała o zamiarze budowy w Warszawie hotelu o standardzie 4 gwiazdek, który miałby działać pod jedną ze światowych marek oraz adaptacji na hotel ekonomiczny innej warszawskiej nieruchomości.

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum