Na celowniku Vision Hotel Management

Hilton, InterContinental, Wyndham czy Accor na celowniku Vision Hotel Management.

źródło: Puls Biznesu/Propertynews.pl

Powołana przez hotelowy PUHIT firma Vision Hotel Management, której głównym zadaniem ma być zarządzanie hotelami, prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie współpracy z trzema hotelami w Polsce – podaje Puls Biznesu. Byłyby to pierwsze obiekty wzięte pod skrzydła nowo powstałej spółki. W ciągu pięciu lat VHM chce mieć w zarządzaniu 8–10 obiektów. Vision Hotel Management negocjuje też z deweloperem, który przygotowuje inwestycję handlowo-hotelową. Poza tym chce współpracować z takimi markami jak Hilton, InterContinental, Wyndham czy Accor.

Jak informowaliśmy, zadaniem spółki VHM jest zarządzanie hotelami funkcjonującymi w ramach międzynarodowych sieci. Proces zarządzania będzie prowadzony we współpracy z inwestorami oraz deweloperami, którzy zdecydują się na zaangażowanie w budowę takich obiektów.

Spółka PUHIT powstała w 1997 roku. W maju 2007 roku została przekształcona w spółkę akcyjną PUHIT SA, której obecny kapitał zakładowym wynosi 9,7 mln zł.

Oferta spółki obejmuje usługi hotelarskie i konferencyjne, a także zarządzanie i wynajem powierzchni biurowych. W skład Grupy Kapitałowej PUHIT wchodzi obecnie kilkanaście obiektów. Trzy z nich należą do największej na świecie sieci hotelowej Best Western – są to trzygwiazdkowe Best Western Hotel Felix, Best Western Hotel Portos oraz Best Western Kraków Old Town.
Vision Hotel Management

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum