HOTEL TRENDS POLAND & CEE 2018

W dniach 26-27 listopada 2018 w warszawskim hotelu Sofitel odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży hotelarskiej w tej części Europy – HOTEL TRENDS POLAND & CEE. Wśród ekspertów, którzy brali udział w dyskusjach oraz panelach, znaleźli się Wojciech Popis – Wiceprezes VHM Hotel Management oraz Mariusz Kubala Członek Zarządu VHM Hotel Management.

Dwudniowa konferencja HOTEL TRENDS POLAND & CEE zgromadziła wokół siebie ponad 400 uczestników związanych lub współpracujących z branżą hotelarską. W trakcie prezentacji, paneli dyskusyjnych oraz warsztatów ponad 70 prelegentów podzieliło się z uczestnikami najnowszymi danymi dotyczącymi branży oraz własnymi doświadczeniami i wiedzą na temat rynku.

W trakcie pierwszego dnia konferencji Wojciech Popis wziął udział w panelu dyskusyjnym „Dzierżawa – gwarancja sukcesu czy źródło przyszłych problemów”. Panel poruszył tematy dzierżawy nieruchomości oraz aspektów płynących z wyboru tego rozwiązania.

Wojciech Popis posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Związany z branżą hotelarską od prawie 10 lat, szczególnie w zakresie projektów sieciowych funkcjonujących pod międzynarodowymi markami. W spółce VHM Hotel Management od roku 2011 gdzie zajmuje się głównie tematyką pozyskiwania franczyz, umowami dzierżawy i zarządzania.
Do tej pory spółka VHM Hotel Management podpisała umowy dzierżawy i franczyzy na hotele Hampton by Hilton w Gdańsku, Łodzi i Olsztynie oraz Holiday Inn Warszawa West Station.

Drugiego dnia konferencji swoją opinią, w panelu dyskusyjnym „Strategie inwestycyjne w hotelarstwie”, podzielił się Mariusz Kubala. Panel skupił się na dyskusji wokół tematyki portfeli inwestycyjnych firm oraz atrakcyjności poszczególnych rynków i lokalizacji pod nowe, potencjalne inwestycje.
Mariusz Kubala – Członek Zarządu, VHM Hotel Management, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. W spółce Satoria Group SA od 2007, obecnie pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego ds. Hoteli oraz Członka Zarządu będąc odpowiedzialnym za nadzór nad operacyjnym funkcjonowaniem hoteli grupy jak również za współtworzenie strategii handlowej i rozwojowej firmy. Pełni również funkcję członka zarządu w spółce VHM Hotel Management powołanej do zarządzania hotelami pod międzynarodowymi markami.

Zdjęcia z konferencji udostępnione dzięki uprzejmości organizatora.

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum