VHM Hotel Management na Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Druga edycja forum Hotel Investment Trends Poland&CEE już za nami.
350 uczestników, 40 prelegentów, 7 dyskusji panelowych tak w skrócie można opisać to wydarzenie. Andrzej Wójcik prezes zarządu VHM Hotel Management oraz Wojciech Popis wiceprezes zarządu VHM Hotel Management znaleźli się wśród prelegentów paneli dyskusyjnych.

17 maja w hotelu Renaissance Airport w Warszawie miejsce miała druga już edycja Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE. Forum poświęcone Inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej skupiło wokół siebie ekspertów branży, a tematy poruszone w trakcie dyskusji skupiły się na potencjale inwestycyjnym hotelarstwa.

W trakcie wydarzenia Andrzej Wójcik, prezes zarządu VHM Hotel Management wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. „Rynek hotelowy w Polsce”. W trakcie dyskusji poruszone zostały tematy związane z rozwojem hotelarstwa w Polsce, które ciągle zachęca inwestorów poprzez wzrosty wszystkich kluczowych wskaźników efektywności. Prelegenci przedstawili również swoje prognozy na temat kierunku rozwoju tego rynku oraz trendów, których możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości.

Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM Hotel Management podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą oraz opiniami w trakcie panelu „Umowa o zarządzanie – komu przyniesie zysk?”.
Wojciech Popis w spółce VHM Hotel Management zajmuje się tematyką pozyskiwania franczyz, umowami dzierżawy i zarządzania. W trakcie panelu poruszone kwestie dotyczyły relacji pomiędzy inwestorami, a spółkami zarządzającymi obiektami. Przedstawione zostały trendy oraz ewolucje modeli w umowach o zarządzaniu obiektami.

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum