VHM HOTEL MANAGEMENT Serdecznie Witamy

Jest nam niezmiernie miło, że możemy oddać niniejszą stronę do Państwa dyspozycji. Wierzymy, iż pozwoli ona w szybki sposób zaznajomić się zarówno z naszą ofertą, jak również poznać nasze dotychczasowe portfolio.

W zakładce „O NAS” będziecie mogli Państwo zaznajomić się z tworzącymi tę firmę ludźmi, którzy stanowią o sile i jakości naszych działań. Warto tam też poznać Misję i Wizję Firmy, które nam przyświecają.

Obszary ewentualnej współpracy zdefiniowaliśmy w zakładce „USŁUGI”. Opisaliśmy tam możliwości naszej pomocy dla Państwa w obszarach zarządzania i dzierżawy hoteli. Nasze wsparcie obejmuje również inwestycję hotelową w trakcie wszystkich etapów jej powstawania poczynając od oceny lokalizacji, analizy koncepcji i projektów, poprzez uzyskanie franczyzy międzynarodowej sieci hotelowej, czy też zarządzanie projektem w trakcie budowy, a na operacyjnym poprowadzeniu hotelu kończąc.

Wszystkie te obiekty, które na dzień dzisiejszy są przez nas zarządzane, znajdziecie Państwo w zakładce „PORTFOLIO” wraz ze szczegółowymi danymi na temat poszczególnych obiektów.

W przypadku nowych hoteli, które jeszcze nie są otwarte, będziemy o postępach ich realizacji informowali w zakładce „NOWOŚCI”. W tej samej zakładce będziemy się starali podzielić wiedzą na temat podejmowanych przez nas aktualnych działań, mających na celu rozwój Firmy. Znajdzie się tam również miejsce na publikowane w prasie wiadomości, opisujące naszą aktywność na rynku.

Chcemy również tą drogą podziękować wszystkim naszym Partnerom biznesowym za dotychczasową współpracę, wierząc, że nadal będziemy podejmować wspólne działania mające na celu rozwój rynku hotelarskiego w Polsce.

Bez problemu odnajdziecie Państwo dane teleadresowe Firmy VHM HOTEL MANAGEMENT. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie komentarze, które Państwo do nas kierujecie, dotyczące zarówno naszej działalności, jak i też prezentowanej strony.

Zapraszamy do współpracy!

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum