Aneta Olechno dyrektorem hotelu Hampton by Hilton Olsztyn

Stanowisko dyrektora hotelu Hampton by Hilton Olsztyn objęła Aneta Olechno. Pierwszy sieciowy hotel tej marki na Warmii i Mazurach zostanie otwarty w II kwartale 2020 roku i będzie zarządzany przez VHM Hotel Management. To trzeci hotel marki Hampton by Hilton prowadzony przez spółkę, obok Hampton by Hilton Gdańsk Old Town oraz Hampton by Hilton Łódź.

Przez ostatnie 6 lat Aneta Olechno była związana z obiektem Golden Tulip Gdańsk Residence, gdzie od otwarcia obiektu zarządzała operacyjnie na stanowisku zastępcy dyrektora hotelu. Wcześniej w latach 2010-2012 pracowała w sieci Qubus Hotel – jako zastępca dyrektora Qubus Hotel Gdańsk, a później dyrektor Qubus Hotel Wrocław. Doświadczenie standardów sieciowych w gastronomii zdobywała natomiast za granicą, gdzie jako manager zarządzała kawiarniami Starbucks w prestiżowej, londyńskiej dzielnicy Mayfair.

Hampton by Hilton Olsztyn to część nowej, wielofunkcyjnej inwestycji Centaurus. Hotel zlokalizowany w centrum miasta na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Głowackiego, w bliskim sąsiedztwie planetarium i obserwatorium astronomicznego, będzie dysponował 105 pokojami, salą konferencyjną, restauracją oraz całodobową siłownią.

Inwestorem kompleksu Centaurus jest spółka Warmia Investment.

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum