Pierwsza konferencja dla właścicieli hoteli Hilton dla regionu EMEA (Europe, Middle East & Africa)

W dniach 18-20 listopada 2019 roku w hotelu Conrad w Dubaju odbyła się po raz pierwszy konferencja dla właścicieli hoteli Hilton dla regionu EMEA (Europe, Middle East & Africa). Dotychczas takie konferencje odbywały się jedynie w Stanach Zjednoczonych i miały zasięg ogólnoświatowy. Tym razem w uznaniu dla osiągnięć hoteli sieci Hilton oraz mając na uwadze perspektywy dynamicznego rozwoju w regionie EMEA została zorganizowana konferencja poświęcona tylko i wyłącznie temu regionowi. Wzięli w niej udział zarówno przedstawiciele hoteli franczyzowych jak również hoteli zarządzanych przez sieć.

Szczególny charakter spotkania był podkreślony przez obchodzoną w roku 2019-tym 100 rocznicą powstania hoteli Hilton.

Przygotowany program stwarzał możliwość wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych dotyczących strategii Hiltona w najbliższym okresie zarówno w kwestii obecnych jak i nowych marek hotelowych, podejmowanych przez sieć działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz w odniesieniu do aktywności marketingowej.

Była również możliwość  spotkania z kadrą zarządzającą sieci w tym m.in. z Prezydentem i CEO całej sieci Hilton Chrisem Nassettą oraz Prezydentem Hilton na region EMEA Simonem Vincentem.

Mając na uwadze działania podejmowane na rynku polskim przez VHM Hotel Management nie mogło zabraknąć na konferencji przedstawicieli tej spółki, którą reprezentowali Prezes Andrzej Wójcik oraz Wiceprezes Wojciech Popis.

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum