hampton-by-hilton-bialystok-Hotel-Team

Sieć Hilton otworzyła nowy Hotel Hampton by Hilton w Białymstoku

2 marca 2022 roku nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie pierwszego hotelu międzynarodowej sieci HILTON w stolicy Podlasia.

W samym centrum miasta, w cichym zakątku reprezentacyjnej ulicy Lipowej otwarty został pierwszy na Podlasiu hotel Hampton by Hilton w Białymstoku. Trzygwiazdkowy hotel wybudowany przez Rogowski Development, zarządzany przez VHM Hotel Management, zajmuje 5-piętrowy budynek. Oferuje 122 komfortowe pokoje, sale konferencyjne, restaurację à la carte oraz bar, studio fitness i podziemny parking.

Wyśmienite położenie hotelu, w odległości kilkuminutowego spaceru od miejskiego rynku, a także niedaleko najważniejszych urzędów i instytucji, sprawia, że Hampton by Hilton Białystok zapewnia doskonałe warunki zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów odwiedzających stolicę Podlasia.

Wnętrza zaprojektowano w nowoczesnym i jasnym stylu, zgodnie z najnowszymi trendami łączenia przestrzeni do pracy i wypoczynku. Delikatne akcenty dekoracyjne nawiązują do najciekawszych zabytków Białegostoku oraz przyrodniczej i kulturowej różnorodności regionu. 

Otwarcie pierwszego hotelu naszej sieci na Podlasiu niezmiernie nas cieszy. Jest to dla nas potwierdzenie, że wypracowany przez markę Hilton model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, by nowy hotel w Białymstoku spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas Gości – mówi Daniel Sobkowiak, dyrektor generalny hotelu.

Jesteśmy dumni, że hotel Hampton by Hilton Białystok, obok Hampton by Hilton Old Town Gdańsk oraz Hampton by Hilton Olsztyn, dołączy do portfolio obiektów marki Hilton zarządzanych przez VHM Hotel Management. Tym bardziej że jest to nasze trzecie otwarcie hotelu w dobie pandemii – dodał Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM Hotel Management.

Hampton by Hilton, globalna marka średniej klasy, znana ze swojego zaangażowania w zapewnienie profesjonalnej obsługi Gości, gwarantuje swoim Gościom pełną satysfakcję z pobytu – „100% Hampton Guarantee”.

Hampton by Hilton Białystok uczestniczy w programie Hilton Honors®, wielokrotnie nagradzanym programie lojalnościowym dla 18 różnych marek hotelowych Hilton. Członkowie programu Hilton Honors, dokonujący rezerwacji za pośrednictwem preferowanych kanałów Hilton, mają dostęp do natychmiastowych korzyści, w tym elastycznego rozliczenia należności za noclegi. Mogą wybrać niemal dowolną kombinację punktów i pieniędzy na rezerwację, mają ekskluzywną zniżkę, której nie można znaleźć nigdzie indziej, oraz bezpłatne Wi-Fi. Uczestnicy programu korzystają również z popularnych narzędzi cyfrowych dostępnych wyłącznie za pośrednictwem wiodącej w branży aplikacji mobilnej Hilton Honors, w której członkowie programu Hilton Honors mogą się zameldować, wybrać pokój
i uzyskać dostęp do niego za pomocą klucza cyfrowego DIGITAL KEY.

Aby uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji, odwiedź Hampton by Hilton Białystok (hiltonhotels.com) lub zadzwoń pod numer +48 85 777 00 00.

Przeczytaj więcej o Hampton by Hilton na:

 www.hampton.com i newsroom.hilton.com/hampton.

Więcej o: Hampton by Hilton

Hilton (NYSE: HLT) Hampton by Hilton

Jako numer jeden w rankingu franczyzy hotelowej, w ostatniej dekadzie w jednej z pięciu najlepszych marek stulecia, zgodnie z magazynem Entrepreneur®, Hampton by Hilton – w tym Hampton Inn by Hilton i Hampton Inn & Suites by Hilton – obsługuje nastawionych na jakość i świadomych wartości podróżujących w ponad 2600 hotelach w 29 krajach. Marka nadal jest liderem w swoim segmencie, zapewniając gościom wysokiej jakości, starannie zaprojektowane zakwaterowanie i udogodnienia, takie jak nowoczesne i przestronne pokoje, bezpłatne Wi-Fi i bezpłatne gorące śniadanie. Członkowie zespołu Hampton by Hilton zobowiązani są do zapewnienia przyjaznej i autentycznej obsługi wspartej wiodącą
w branży 100-procentową gwarancją Hampton™.

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum