Haampton by Hilton Gdansk Old Town - TripAdvisor Travelers Choice 2021

Hampton by Hilton Gdańsk Old Town wyróżniony w plebiscycie Tripadvisor Travelers’ Choice 2021

Tripadvisor Travelers’ Choice 2021

Hampton by Hilton Gdańsk Old Town otrzymał szczególne wyróżnienie w plebiscycie Tripadvisor, które plasuje go w gronie 10% najlepszych hoteli na świecie, według milionów użytkowników serwisu.

Nagroda Tripadvisor Travelers Choice przyznawana jest każdego roku obiektom, które konsekwentnie dostarczają najwyższą jakość usług, pozostawiając przy tym wyjątkowe wrażenia w oczach Gości z całego świata.

Kluczem do otrzymania tak szczególnego odznaczenia są świetne recenzje Gości, zamieszczane w serwisie w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Hotel od otwarcia stale utrzymuje wysoką pozycję nr 2 spośród 107 obiektów w serwisie – co stawia go w ścisłej czołówce obiektów noclegowych w Gdańsku.

Haampton by Hilton Gdansk Old Town - TripAdvisor Travelers Choice 2021

Aby zobaczyć opinie, które zadecydowały o tym sukcesie zapraszamy na stronę Tripadvisor: 

https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g274725-d14167696-Reviews-Hampton_by_Hilton_Gdansk_Old_Town-Gdansk_Pomerania_Province_Northern_Poland.html

Tripadvisor jest największą na świecie platformą turystyczną, dzięki której podróżnicy mają dostęp to blisko 900 milionów recenzji, dotyczących niespełna 9 milionów hoteli, restauracji, atrakcji turystycznych, linii lotniczych i wielu innych.

Serwis Tripadvisor dostępny w 28 językach, pozwala na porównywanie cen, opinii dostępnych obiektów, ale również umożliwia dokonywanie rezerwacji tychże miejsc i atrakcji.

Więcej informacji, galeria oraz wirtualny spacer po hotelu.

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum