Digital Key w Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

Otwierając nasze obiekty staramy się, aby korzystały one z najnowszych rozwiązań jakie oferuje technologia dla branży hotelowej. Jednym z nich jest Digital Key, który jest dostępny dla gości Hampton by Hilton Gdańsk Old Town.

Kto spodziewałby się kilka lat temu, że telefony tak zrewolucjonizują nasze życie? Obecnie wprowadzane nowe rozwiązania m.in. asystent Google, inteligentne sprzęty AGD, smart domy itp.  sprawiają, że z naszego telefonu zarządzamy naszym najbliższym otoczeniem.

Technologia wpływa również na rozwój branży hotelarskiej, która dostosowuje się do digitalowego świata. Dlatego też i w naszych obiektach staramy się jak najbardziej ułatwiać życie naszych gości poprzez wprowadzanie najnowszych rozwiązań. Jednym z nich jest Digital Key.

Rezerwując pobyt w Hampton by Hilton Gdańsk Old Town poprzez aplikację Hilton Honors, otrzymują Państwo dostęp do Digital Key. Służy ona do otwierania drzwi pokojowych za pomocą smartfona. To kolejny etap hotelowej rewolucji. Najpierw drzwi otwierane były kluczem, później kartą magnetyczną, a teraz za pomocą smartfonów.

Po więcej informacji o naszym gdańskim obiekcie zapraszamy tutaj:
https://vhmhm.pl/Portfolio/hampton-by-hilton-gdansk-old-town/

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum