Daniel Danielewicz dyrektorem hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz objął stanowisko dyrektora hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Old Town zarządzanego przez VHM Hotel Management.

Daniel Danielewicz z branżą turystyczną związany jest od 23 lat. Pracę rozpoczynał w Londyńskiej Restauracji Annabel. Kolejne miejsca na mapie zawodowej jego kariery to między innymi Villa Hestia w Sopocie, Hotel Dwór Oliwski***** w Gdańsku, Restauracja Villa Uphagena w Gdańsku oraz Hotel Zamek Ryn**** w Rynie.Przez dwa lata uczestniczył w projekcie otwarcia Hotelu Hermitage**** w Brześciu na Białorusi. W 2012 roku pełnił funkcję dyrektora generalnego Hotelu Aurora SPA & Wellness**** w Międzyzdrojach oraz operations managera w Hotelu Holiday Inn**** w Łodzi. Przez ostatnie pięć i pół roku Daniel Danielewicz był dyrektorem generalnym w Golden Tulip Gdańsk Residence.

Prywatnie Gdańszczanin, mąż, ojciec Heleny i Maćka, miłośnik gier zespołowych.

174-pokojowy Hampton by Hilton Gdańsk Old Town położony jest w centrum gdańskiego Starego Miasta. Malownicze położenie oraz bliskość najważniejszych zabytków Gdańska sprawia, że hotel przypada do gustu nie tylko grupom turystycznym, ale również i grupom biznesowym.

Więcej informacji o obiekcie znajdą Państwo tutaj: https://vhmhm.pl/Portfolio/hampton-by-hilton-gdansk-old-town/

Witamy Pana Daniela w gronie naszych pracowników i życzymy mu samych sukcesów w zarządzaniu hotelem!

  • Kategoria :
  • Type :
Archiwum