Doświadczony
i zaufany zespół

Misja
Wyprzedzać oczekiwania Gości naszych hoteli, obsługiwanych przez doświadczony, mający możliwość rozwoju własnej kariery zawodowej zespół, zapewniając jednocześnie stabilny zysk dla inwestorów.

VHM HOTEL MANAGEMENT Sp. z o.o.

Spółka córka SATORIA Group S.A. została powołana do życia ze względu na pojawiającą się na rynku potrzebę funkcjonowania podmiotów zarządczych, przygotowanych do profesjonalnego zarządzania obiektami hotelowymi, działającymi pod międzynarodowymi markami.

Spółka koncentruje się zarówno na podpisywaniu umów na zarządzanie, jak również umów na najem świetnie zlokalizowanych obiektów hotelowych, dla których VHM Hotel Management jest gotowa pozyskać międzynarodową markę. Oznacza to pełną elastyczność, pozwalającą na wykorzystanie pojawiających się na rynku możliwości, z adekwatnym do danego projektu rozwiązaniem. Ta w pełni polska spółka, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaangażowanego i profesjonalnego zespołu znającego polski rynek, może już teraz stanowić świetną alternatywę dla międzynarodowych operatorów hotelowych.

wojcik-andrzej
PREZES ZARZĄDU

Andrzej Wójcik

Absolwent rocznego programu Executive Development przy Canadian International Management Institute oraz studiów podyplomowych Szkoły Głownej Handlowej w Warszawie – Zarządzania Wartością Spółki. Doświadczenie w dziedzinie biznesu i nowoczesnego zarządzania zdobył poprzez kierowanie obszarami marketingu i rozwoju różnych firm na rynku polskim. 9 lat spędził w USA gdzie zdobywał doświadczenie biznesowe w prowadzeniu własnej firmy. Wykształcenie menadżerskie uzyskał w Polsce i USA. Poza pracą zawodową czynnie uprawia żeglarstwo, narciarstwo i tenis, interesuje się historią i kinem.

WICEPREZES ZARZĄDU

Wojciech Popis

Posiada 25-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu.

Od ponad 10 lat związany z branżą hotelową, zajmuje się tematyką dostosowywania obiektów do światowych wymogów hotelowych, zarządzaniem operacyjnym oraz udzielaniem franczyz przez międzynarodowe sieci hotelowe (np. Hilton Worldwide, Intercontinental Hotels Group, Marriott). Odpowiedzialny za rozwój VHM Hotel Management. Wcześniej przez 14 lat związany z firmą Coca-Cola, w której m.in. jako Business Process Leader był odpowiedzialny w 24 krajach za wprowadzanie standardów współpracy z głównymi klientami firmy, w tym z hotelami.

CZŁONEK ZARZĄDU

Mariusz Kubala

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej.
W Grupie Satoria od 2007 roku, obecnie pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego ds. Hoteli oraz Członka Zarządu będąc odpowiedzialnym za zarządzanie hotelami Grupy.
W VHM Hotel Management uczestniczy w procesie pozyskiwania partnerów do projektów hotelowych zarządzanych przez Spółkę, uczestniczy w procesie projektowania, budowy i otwarcia hoteli.
Wcześniej był związany min. z Groupe Envergure (obecny Louvre Hotels) oraz pracował dla Sieci IBB Hotels.
Ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania a także roczny program Management ICAN Institute.

cwiertnia-krystian-vhmhm
KIEROWNIK TECHNICZNY INWESTYCJI HOTELOWYCH

Krystian Ćwiertnia

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej. W VHM odpowiedzialny za stronę techniczną realizowanych projektów oraz wdrażanie zarówno standardów międzynarodowych sieci hotelowych (Hilton, IHG, Marriott) jak i standardów spółki VHM. Od początku kariery zawodowej zaangażowany w budowlane realizacje hotelowe. Zdobywał doświadczenie w procesie projektowania, wykonawstwa, wyposażania i zarządzania projektami hotelowymi od strony technicznej.
Wcześniej związany z ERBUD SA, gdzie aktywnie uczestniczył w powstawaniu Hampton by Hilton Gdańsk Old Town.

Daniel-Danielewicz-vhmhm
General Manager Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz

Z branżą turystyczną związany jest od 24 lat. Pracę rozpoczynał w londyńskiej restauracji Annabel. Kolejne miejsca na mapie zawodowej jego kariery to między innymi Villa Hestia w Sopocie, Hotel Dwór Oliwski w Gdańsku, restauracja Villa Uphagena w Gdańsku oraz Hotel Zamek Ryn. Przez dwa lata uczestniczył w projekcie otwarcia Hotelu Hermitage w Brześciu na Białorusi. W 2012 roku pełnił funkcję dyrektora generalnego Hotelu Aurora SPA & Wellness w Międzyzdrojach oraz operations managera w Hotelu Holiday Inn w Łodzi. Przez pięć i pół roku był dyrektorem generalnym w Golden Tulip Gdańsk Residence.

Prywatnie Gdańszczanin, mąż, ojciec Heleny i Maćka, miłośnik gier zespołowych.

Aneta-Olechno-vhmhm
General Manager Hampton by Hilton Olsztyn

Aneta Olechno

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Pierwsze doświadczenie standardów sieciowych w branży HoReCa zdobywała w międzynarodowych firmach w Wielkiej Brytanii.
Przez kilka lat zarządzała kawiarniami Starbucks w londyńskiej dzielnicy Mayfair, gdzie m.in. tworzyła nowe procedury w zakresie bezpieczeństwa i higieny, wdrożone w ponad 600 kawiarniach Starbucks na terenie całego kraju.
Po powrocie do Polski pracowała jako Zastępca Dyrektora oraz Dyrektor Hotelu w sieci Qubus Hotel (Gdańsk, Wrocław) oraz Zastępca Dyrektora Generalnego w obiekcie Golden Tulip Gdańsk Residence.
W VHM Hotel Management odpowiedzialna za pre-opening i zarządzanie pierwszym sieciowym hotelem w województwie warmińsko-mazurskim pod marką Hampton by Hilton.