Misja

Osiągnięcie na polskim rynku hotelarskim pozycji lidera w zarządzaniu hotelami, działającymi pod wiodącymi międzynarodowymi markami.

VHM HOTEL MANAGEMENT Sp. z o.o.

Spółka córka SATORIA Group S.A. została powołana do życia ze względu na pojawiającą się na rynku potrzebę funkcjonowania podmiotów zarządczych, przygotowanych do profesjonalnego zarządzania obiektami hotelowymi, działającymi pod międzynarodowymi markami.

Spółka koncentruje się zarówno na podpisywaniu umów na zarządzanie, jak również umów na najem świetnie zlokalizowanych obiektów hotelowych, dla których VHM Hotel Management jest gotowa pozyskać międzynarodową markę. Oznacza to pełną elastyczność, pozwalającą na wykorzystanie pojawiających się na rynku możliwości, z adekwatnym do danego projektu rozwiązaniem. Ta w pełni polska spółka, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaangażowanego i profesjonalnego zespołu znającego polski rynek, może już teraz stanowić świetną alternatywę dla międzynarodowych operatorów hotelowych.

PREZES ZARZĄDU

ANDRZEJ WÓJCIK

Absolwent rocznego programu Executive Development przy Canadian International Management Institute oraz studiów podyplomowych Szkoły Głownej Handlowej w Warszawie – Zarządzania Wartością Spółki. Doświadczenie w dziedzinie biznesu i nowoczesnego zarządzania zdobył poprzez kierowanie obszarami marketingu i rozwoju różnych firm na rynku polskim. 9 lat spędził w USA gdzie zdobywał doświadczenie biznesowe w prowadzeniu własnej firmy. Wykształcenie menadżerskie uzyskał w Polsce i USA. Poza pracą zawodową czynnie uprawia żeglarstwo, narciarstwo i tenis, interesuje się historią i kinem.

WICEPREZES ZARZĄDU

WOJCIECH POPIS

Posiada 25-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu.

Od ponad 10 lat związany z branżą hotelową, zajmuje się tematyką dostosowywania obiektów do światowych wymogów hotelowych, zarządzaniem operacyjnym oraz udzielaniem franczyz przez międzynarodowe sieci hotelowe (np. Hilton Worldwide, Intercontinental Hotels Group, Marriott). Odpowiedzialny za rozwój VHM Hotel Management. Wcześniej przez 14 lat związany z firmą Coca-Cola, w której m.in. jako Business Process Leader był odpowiedzialny w 24 krajach za wprowadzanie standardów współpracy z głównymi klientami firmy, w tym z hotelami.

CZŁONEK ZARZĄDU

MARIUSZ KUBALA

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej.
W Grupie Satoria od 2007 roku, obecnie pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego ds. Hoteli oraz Członka Zarządu będąc odpowiedzialnym za zarządzanie hotelami Grupy.
W VHM Hotel Management uczestniczy w procesie pozyskiwania partnerów do projektów hotelowych zarządzanych przez Spółkę, uczestniczy w procesie projektowania, budowy i otwarcia hoteli.
Wcześniej był związany min. z Groupe Envergure (obecny Louvre Hotels) oraz pracował dla Sieci IBB Hotels.
Ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania a także roczny program Management ICAN Institute.