Hampton by Hilton Łódź – budowa w pełni

Prace budowlane nad nowym obiektem są już w toku, a otwarcie hotelu Hampton by Hilton Łódź planowane jest na pierwsze półrocze 2020 roku.

Nasz najnowszy hotel usytuowany będzie w samym sercu Łodzi u zbiegu ulic Piotrkowskiej
i Mickiewicza w kompleksie biurowo-hotelowym Hi Piotrkowska. Powstająca inwestycja będzie najwyższym obiektem użytkowym w mieście. Część biurowa osiągnie wysokość 77 metrów wysokości.

Budowę naszego obiektu najlepiej obserwować od strony ul. Piotrkowskiej. To właśnie tutaj widać konstrukcję, w której mieścić będzie się hotel Hampton by Hilton Łódź.

W czteropiętrowym budynku hotelu znajdzie się 149 pokoi, część restauracyjna oraz strefa fitness. W Hampton by Hilton Łódź do dyspozycji będą również trzy sale konferencyjne, każda o powierzchni ok. 70 m2 z możliwością połączenia ich w jedną.

„Mimo tego, że obiekt zaplanowany jest z myślą o gościu biznesowym, to rodzina z dziećmi również znajdzie dla siebie miejsce, w którym będą mogli zatrzymać się oraz odpocząć w trakcie pobytu w Łodzi. Pamiętamy również o sportowcach. Szczególnie o siatkarzach i koszykarzach. Z myślą o ich wypoczynku w pokojach Hampton by Hilton Łódź znajdą się łóżka o długości 210 cm.” – mówi Wojciech Popis, wiceprezes firmy VHM, operatora hotelu.

Otwarcie hotelu Hampton by Hilton Łódź planowane jest na pierwsze półrocze 2020 roku.

Informacje o obiekcie, dostępne również w zakładce portfolio: http://vhmhm.pl/Portfolio/hampton-by-hilton-lodz/

  • Kategoria :
  • Typ :
Archiwum